wz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.06.18

20:00

Bělý u Machova

Tancovačka

 

 

04.05.18

20:00

Střítež u Jihlavy

Pouťová Tancovačka

 

 

24.03.18

20:00

Mikulášovice - KD

Sportovní ples

 

 

17.02.18

20:00

Horní Bradlo

Maškarní ples

 

 

10.02.18

20:00

Lučina u Žermanické přehrady - U Adámků

Ples Fotbalistů

 

 

27.01.18

20:00

Veltrusy

Sportovní ples

 

 

20.01.18

20:00

Loučná nad Desnou

Ples Hasičů

Valerie Zawadská

 

31.12.17

20:00

Vítkovice v Krkonoších - Hotel Rezek

Silvestr

 

 

16.12.17

20:00

Praha Řeporyje - Sokolovna

Vánoční tancovačka

 

 

09.12.17

20:00

Ratibořice - Herecké muzeum - narozeniny

Tancovačka

 

 

14.10.17

20:00

Krásná Hora - Kulturní dům

Posvícenská Tancovačka

 

 

23.09.17

20:00

Pec pod Sněžkou - Jelení Louky

Soukromá akce

 

 

09.09.17

20:00

Litice - Blíževedly - narozeniny

Tancovačka

 

 

26.08.17

20:00

Bělý u Machova

Tancovačka

 

 

05.08.17

20:00

Nové Sedliště u Tachova

Tancovačka

 

 

22.07.17

20:00

Příseka

Pouťova Tancovačka

 

 

08.07.17

16:00

Velká Úpa

Koncert

Balage Band

 

01.07.17

20:00

Dubá - Letní slavnosti

Tancovačka

Petra Janů, Eva Pilarová

 

24.06.17

20:00

Bernartice - Fotbalový stadion

Pouťová Tancovačka

 

 

10.06.17

20:00

Bělý u Machova

Tancovačka

 

 

03.06.17

20:00

Hořičky

Pouťová Tancovačka

 

 

13.05.17

20:00

Sloup u Davle - Noční útočení

Tancovačka

 

 

05.05.17

20:00

Střítež u Jihlavy

Pouťová Tancovačka

 

 

29.04.17

20:00

Teplice nad Metují - pro Harley Club Praha

Tancovačka

 

 

24.03.17

20:00

Ústí nad Labem - Kulturní dům

Tancovačka

 

 

18.03.17

20:00

Mikulášovice

Sportovní ples

 

 

10.03.17

20:00

Veltrusy - Restaurace Závist

Sportovní ples

 

 

25.02.17

20:00

Horní Bradlo

Maškarní ples

 

 

18.02.17

20:00

Vilanec

Ples Hasičů

 

 

17.02.17

20:00

Semice

Sportovní ples

 

 

11.02.17

20:00

Horní Branná

Ples Hasičů

 

 

10.02.17

20:00

Mělník - Obchodní Akademie

Maturitní Ples

 

 

21.01.17

20:00

Loučná nad Desnou

Ples Hasičů

Valerie Zawadská

 

 

 

 

 

 

 

17.12.16

20:00

Praha Řeporyje - Vánoční Večírek

Tancovačka

 

 

16.12.16

20:00

Býkovice - Firemní Akce

Tancovačka

 

 

22.10.16

20:00

Praha Hostivař - Narozeniny

Tancovačka

 

24.09.16

20:00

Příseka - "výlov místního rybníka"

Tancovačka

10.09.16

16:00

Nové Město nad Metují - Sokolovna - Firemní akce

Tancovačka

 

03.09.16

14:00

Nová Ves u Třebíče - Firemní akce

Koncert

Queenie

20.08.16

20:00

Štěpánov - Letní parket

Tancovačka

13.08.16

20:00

Bolehošť - Gulášové slavnosti

Tancovačka

Pokrok

 

23.07.16

20:00

Bukovka - 20.let Fotbalu

Tancovačka

 

02.07.16

20:00

Jamné nad Orlicí

Tancovačka

25.06.16

20:00

Roztoky u Prahy - Fotbalové Hřiště

Tancovačka

18.06.16

20:00

Sytno u Stříbra - Svatoaloiská pouť

Tancovačka

11.06.16

17:00

Hradec Králové - Piletice - Firemní  akce

Koncert

04.06.16

20:00

Nové Sedliště u Tachova - Hasičská soutěž

Tancovačka

28.05.16

20:00

Nové Město nad Metují - Narozeniny

Tancovačka

14.05.16

20:00

Sloup u Davle - Noční útočení

Tancovačka

02.04.16

20:00

Píšť u Humpolce

Tancovačka

19.03.16

20:00

Mochov - Sokolovna

Maškarní tancovačka

19.02.16

20:00

Semice - Sokolovna AFK

Ples

13.02.16

20:00

Horní Branná

Ples Hasičů

31.12.15

20:00

Lomnice u Sokolova

Silvestr

19.12.15

20:00

Praha Řeporyje - Sokolovna

Vánoční tancovačka

11.12.15

20:00

Šumperk - Kulturní dům

Stužkovací ples

14.11.15

20:00

Píšť u Humpolkce

Tancovačka

16.10.15

20:00

Ždánice u Hodonína - KD

Předhodová tancovačka

03.10.15

15:15

Obříství u Mělníka

Koncert

Jakub Smolík

26.09.15

20:00

Sázava - Narozeniny

Tancovačka

19.09.15

20:00

Přívrat

Vinobraní

Argema, Tony Ducháček & Garage

05.09.15

20:00

Máslovice - vinobraní

Tancovačka

Ivan Hlas Trio

04.09.15

18:00

Velká Úpa - den IZS

Tancovačka

22.08.15

20:00

Horní Štěpanice - Na Dupárně

Tancovačka

15.08.15

20:00

Petříkovice u Trutnova - koupaliště

Maškarní karneval

01.08.15

20:00

Libice nad Cidlinou - fotbalové hřiště

Tancovačka

25.07.15

20:00

Věchnov

Tancovačka

18.07.15

20:00

Příseka

Pouťová Tancovačka

11.07.15

20:00

Kostelecká Lhota - Kostelecký Džbán           

Tancovačka

04.07.15

20:00

Jamné nad Orlicí

Tancovačka

03.07.15

20:00

Velké Opatovice - Slavnosti piva

Tancovačka

Petr Bende

27.06.15

23:00

Kelč - Kelečské slavnosti

Tancovačka

Ivan Mládek Banjo Band

20.06.15

20:00

Sytno u Stříbra

Oslava 900.let založení obce

20.06.15

13:00

Nové Město nad Metují - letiště

Koncert

13.06.15

20:00

Honezovice

Tancovačka

06.06.15

20:00

Nové Sedliště u Tachova - Hasičská soutěž

Tancovačka

30.05.15

18:00

Bernartice - Den Rodin

Tancovačka

16.05.15

20:00

Sloup u Davle - Noční útočení

Tancovačka

08.05.15

20:00

Sázava - Narozeniny

Tancovačka

30.04.15

20:00

Mochov

Čarodějnice

20.03.15

20:00

Lomnice u Sokolova

Maškarní karneval

21.02.15

20:00

Řehlovice

Ples Hasičů

20.02.15

20:00

Semice u Nymburka

Sportovní ples

13.02.15

20:00

Brušperk

Sportovní ples

07.02.15

20:00

Horní Branná

Ples Hasičů

31.01.15

20:00

Mělník - KD - Zahradnická akademie

Maturitní ples

17.01.15

20:00

Praha Stodůlky - Sokolovna TJ

Maškarní karneval

31.12.14

20:00

Harrachov - Hotel Fit Fun

Silvestr

20.12.14

20:00

Praha Řeporyje - Sokolovna FK

Tancovačka

05.12.14

20:00

Šumperk - Kulturní Dům

Stužkovací ples

29.11.14

20:00

Mochov

Tancovačka

25.10.14

20:00

Šetějov u Dolních Kralovic - Narozeniny

Tancovačka

27.09.14

20:00

Praha Řeporyje - FK - Sokolovna

Svatováclavská tancovačka

20.09.14

20:00

Žichlínek u Lanškrouna

Vinobraní

06.09.14

22:00

Rtyně v Podkrkonoší

Posvícenská tancovačka

Pegas

23.08.14

20:00

Horní Štěpanice - Na Dupárně

Tancovačka

16.08.14

20:00

Petříkovice u Trutnova - koupaliště

Maškarní Karneval

09.08.14

20:00

Ketkovice - Pivní Slavnosti

Tancovačka

02.08.14

20:00

Masarykův Tábor YMCA Camp Soběšín

Narozeniny

26.07.14

20:00

Brněnská přehrada - Parník Veveří

Tancovačka

19.07.14

19:30

Velichovky - hřiště TJ

Tancovačka

18.07.14

20:00

Šenov u Nového Jičína - Penzion Salaš - narozeniny

Tancovačka

12.07.14

20:00

Vojtěchov - Hotel Lesní Zátiší - narozeniny

Tancovačka

05.07.14

18:00

Velká Úpa - Velkoúpské slavnosti

Koncert

Smokie Revival, Creedence

28.06.14

22:00

Kelč - Kelečské slavnosti

Tancovačka

Střihavka, Ready Kirken

27.06.14

19:00

Autocamp Lučina

Tancovačka

21.06.14

20:00

Rychnovek - hřiště SK

Tancovačka

20.06.14

20:00

Čáslavice - fotbalové hřiště

Tancovačka

31.05.14

20:00

Věchnov - Narozeniny

Tancovačka

24.05.14

20:00

Louňovice - Narozeniny

Tancovačka

17.05.14

20:00

Sloup u Davle

Tancovačka

22.03.14

20:00

Praha Řeporyje - FK - Sokolovna

Josefská Tancovačka

15.03.14

20:00

Hlohovec u Břeclavi

Discoples

08.03.14

20:00

Martínkovice u Broumova

Maškarní karneval

21.02.14

20:00

Řehlovice

Ples Hasičů

14.02.14

20:00

Semice u Nymburka

Ples sportovců

08.02.14

20:00

Horní Branná

Ples Hasičů

25.01.14

19:00

Mšené lázně - Zahradnická akademie

Maturitní ples

18.01.14

20:00

Pilníkov

Ples Hasičů

31.12.13

20:00

Harrachov - Hotel Fit Fun

Silvestr

25.12.13

20:00

Chyňava u Berouna - Dělnický Dům

Tancovačka SK

29.11.13

20:00

Šumperk - Kulturní Dům

Maturitní ples

09.11.13

20:00

Píšť u Humpolce

Tancovačka

26.10.13

20:00

Horní Cerekev

Tancovačka

 

21.09.13

20:00

Žichlínek u Lanškrouna

Vinobraní

 

 

31.08.13

20:00

Čistěves u Hradce Králové

120.let SDH

 

 

24.08.13

20:00

Horní Šťepanice

Tancovačka

 

 

17.08.13

20:00

Loučná nad Desnou

Hasičský Karneval

 

 

16.08.13

20:00

Houdkovice u Dobrušky

Tancovačka

 

10.08.13

20:00

Ketkovice

Pivní slavnosti

 

09.08.13

20:00

Stránecká Zhoř

Tancovačka

 

 

27.07.13

20:00

Věchnov u Bystřice

Tancovačka

 

26.07.13

20:00

Bystřice nad Pernštejnem - stadion

Tancovačka

 

20.07.13

20:00

Vrážné - Sportovní areál

Slavnosti obce 2013

Lenka Filipová

13.07.13

20:00

Němčice nad Hanou - stadion

Tancovačka

12.07.13

19:00

Brněnská přehrada

Parník Veveří

 

06.07.13

20:00

Velké Opatovice - Zámecký park

Slavnosti piva

Defekt 

 

29.06.13

20:00

Autocamp Lučina

Letní karneval

 

 

22.06.13

20:00

Věchnov u Bystřice

30.let fotbalu

 

21.06.13

20:00

Olomouc - Nedvězí - Hospoda na hřišti

Tancovačka - narozeniny

08.06.13

18:00

Bernartice u Jeseníku

Tancovačka

 

18.05.13

17:00

Český Těšín - Slavnosti piva

Koncert

 

30.04.13

20:00

Horní Maršov

Čarodějnice

27.04.13

20:00

Olomouc - Nedvězí - Hospoda na hřišti

Čarodějnice

 

13.04.13

20:00

Píšť u Humpolce

Tancovačka

Interní  Sdělení 

 

30.03.13

20:00

Chyňava u Berouna - U Lepičů

Velikonoční Tancovačka

 

 

23.03.13

20:00

Praha Řeporyje - FK - Sokolovna

Josefská Tancovačka

 

 

02.03.13

20:00

Martínkovice u Broumova

Maškarní Karneval

 

 

15.02.13

20:00

Semice u Nymburka

Ples Sportovců

 

 

02.02.13

20:00

Žďárky u Hronova

Ples Sportovců

 

 

 

 

 

 

31.12.12

20:00

Plzeň - Hotel Gondola

Silvestr

 

 

25.12.12

20:00

Loučná nad Desnou

Šťepánská zábava

 

 

15.12.12

19:00

Václavovice - Restaurace Čepanik

Tancovačka

 

 

06.10.12

20:00

Věchnov u bystřice

Tancovačka - narozeniny

 

 

15.09.12

20:00

Loučná nad Desnou

Hasičský Karneval

 

 

07.09.12

19:00

Brněnská přehrada

Parník Veveří

 

 

01.09.12

20:00

Rtyně v Podkrkonoší

Posvícenská zábava

Pegas

 

25.08.12

20:00

Moravany u Holic

Pouťová Tancovačka

Petra Černocká

 

18.08.12

20:00

Paskov u Ostravy

Pivní slavnosti

 

 

17.08.12

20:00

Vilémov u Šluknova

Pouťová Tancovačka

 

 

28.07.12

20:00

Věchnov u bystřice

Tancovačka

 

 

27.07.12

21:00

Bystřice nad Pernštejnem

Tancovačka

 

 

15.06.12

19:00

Autocamp Lučina

Lučinské Slavnosti

Los Chasneros

 

30.04.12

20:00

Horní Maršov

Čarodějnice

 

 

17.03.12

20:00

Velké Žernoseky

Tancovačka - narozeniny

 

 

17.02.12

20:00

Božanov

Ples Hasičů

 

 

 

 

 

 

18.11.11

20:00

Jaroměř - Jezbiny

Tancovačka

Aretia

 

10.11.11

20:00

Pasterka - PL

Koncert

 

 

17.09.11

20:00

Czárny Bór - PL

Koncert

Šwinka Halinka

 

27.08.11

14:00

Broumov - Letiště

Tancovačka

 

 

18.06.11

20:00

Jaroměř - Jezbiny

Tancovačka

 

 

30.04.11

20:00

Horní Maršov

Čarodějnice

 

 

29.04.11

20:00

Dolní Branná

Pouťová Tancovačka

 

 

16.04.11

20:00

Čermná u Hostinného

Velikonoční tancovačka

 

 

15.02.11

20:00

Jaroměř - Jezbiny

Tancovačka - narozeniny

Český Ruce

 

 

 

 

 

18.12.10

20:00

Čermná u hostinného

Hasičská Tancovačka

 

 

 

 

 

 

13.12.09

20:00

Borová

Svatba